Grudniowe wyzwanie foto - dzień siódmy

Dzisiaj nadszedł czas na ostatni dzień wyzwania fotograficznego.
Temat: BOŻE NARODZENIE.

Jako że zdjęcia powinny być nowe, a w domu przygotowania do świąt w tzw. powijakach postanowiłam wykorzystać głównie dzisiejszy spacer do labiryntu światła. W końcu Boże Narodzenie, w wersji mojej własnej, osobistej, wymarzonej, to czas radości, życzliwości, ciepła, rodziny i przyjaciół, a dzisiejszy wypad zawierał wszystkie te elementy:)

Inne interpretacje znajdziecie tutaj.
Od jutra wracam do normalnego trybu blogowania:)

Udostępnij ten post

5 komentarzy :

 1. oo , a co to za labirynt światła? Jakiś jarmark świąteczny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bez jarmarku, tylko światełka i motywy z Alicji w Krainie Czarów - do zobaczenia w Warszawie, a dokładniej w Wilanowie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny ten tunel!! Właśnie! Muszę Oldusię zabrać na spacer po zmroku, żeby te wszystkie świecące cuda zobaczyła - może do Wilanowa? ;) i na Zamkowy! I Krakowskie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamkowy i Krakowskie nieśmiało sugeruję obejrzeć w tygodniu w miarę możliwości, bo jak wracałam autobusem w niedzielę wieczorem to były tam wściekłe tłumy;)
   Do Wilanowa najlepiej jechać tak na punkt 16 - wtedy otwierany jest ogród (wstęp 5zł). Jak wychodziłyśmy stamtąd ok. 16.30 to już było ciężko;)

   Usuń
 4. Ładnie tam. Uwielbiam swietliste dekoracje

  OdpowiedzUsuń

Pani Fanaberia - blog parentingowy z przymrużeniem oka © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka